Dlaczego sztukateria to najlepsze dekoracje?

  1. Tanie i solidnie wykonane
  2. Proste w montażu
  3. Podnoszą prestiż każdej nieruchomości

 Styropianowe listwy sufitowe

 W dzisiejszych czasach, wszystkie wnętrza wyróżniają się nieszablonowymi rozwiązaniami ściągniętymi z zachodnich miast. Wysokie, jasne pomieszczenia to niemal normalna rzecz przy nowo powstających nieruchomościach. Styropianowe listwy sufitowe w takim zestawieniu dopełnia całość.

Styropianowe listwy sufitowe są znane na rynku nie od dziś. Przez wiele lat, wszyscy ich producenci, mieli czas na stworzenie coraz to nowocześniejszych rozwiązań przy użyciu postępowych technologii. Dlatego już dziś możemy się cieszyć listwami ze styropianu. Dzięki temu, że są wytwarzane z twardego materiału ich użyciem możemy cieszyć się przez długie lata.

Styropianowe listwy sufitowe jeszcze kiedyś można było znaleźć tylko w domach typu pałacowym. Dzisiaj opanowały cały budynek budowlany. Wcale nas ten fakt nie dziwi. Ich zastosowanie jest doskonałe dla każdej powierzchni. 

Korzyści z instalacji listew

  • efektowny wygląd całego pomieszczenia;
  • nowoczesna aranżacja;
  • tani dekor dający zdumiewające efekty;
  • duża prostota zakładania;
  • nadaje połysk i świeżość pomieszczenia;
  • wnętrze staje się eleganckie;

Styropianowe listwy sufitowe to doskonała okazja na odnowę pomieszczenia. Nasza oferta posiada ogromną paletę wzorów. Dzięki temu ich wybór będzie szybszy i bezproblemowy. Zapewniamy, że każdy kto skorzysta z naszej oferty, przekona się jak wiele możesz dać swojemu pomieszczeniu.

Promocje na listwy