Dlaczego sztukateria to najlepsze dekoracje?

  1. Tanie i solidnie wykonane
  2. Proste w montażu
  3. Podnoszą prestiż każdej nieruchomości

Z czym połączyć kamień?

Użycie kamieni w pomieszczeniach jest bardzo modne od kilkunastu w Polsce. Warto jednak zapoznać się z pewnymi kwestiami mówiącymi o tym z czym warto go łączyć a z czym dać sobie lepiej spokój. O to kilka propozycji.

Listwy przysufitowe

Kamień świetnie jest zakończyć listwą przysufitową. Jak zapewne się domyślacie po zakończeniu układania powstaje wiele dziur i szpar na ścianach dlatego warto je czymś zakryć. Listwy przysufitowe wykonają najlepiej to zadanie. Możecie być pewni, że z ich pomocą Ukryjecie to co należy ukryć a tym samym podkreślicie to co ważne. 

Listwa przysufitowa daje wiele możliwości. Nie tylko można ją zastosować w połączeniu z kamiennymi zabudowami ale także tapetami czy boazeriami. 

Szkło

Kamień może świetnie współgrać ze szkłem. W tej postaci wykorzystywany jest w kuchniach układany pomiędzy szafkami z blatem. Szkło okrywa kamień aby nie zniszczył się przez działanie warunków zewnętrznych. Najczęściej jest to szkło bezbarwne tak aby przepięknie spod niego widoczny był przepiękny kamień.

Kamień na strukturze

Mówiąc o kamieniu warto także wziąć pod uwagę ten występujący na zewnętrz. To doskonały produkt, który dzięki swoim właściwościom odpornym na warunki zewnętrzne idealnie będzie współgrać razem ze strukturą. 

Pamiętajcie, że wybierając listwę przysufitową możecie liczyć na doskonałej jakości wnętrza, które można łączyć z wieloma stylami i na wiele sposobów. 

 

 

Promocje na listwy