Dlaczego sztukateria to najlepsze dekoracje?

  1. Tanie i solidnie wykonane
  2. Proste w montażu
  3. Podnoszą prestiż każdej nieruchomości

Jak udekorować ścianę?

Jeżeli nie wiesz jak ożywić nudno wyglądające ściany przychodzimy z pomocą! Listwa oświetleniowa ścienna to doskonały sposób na unowocześnienie aranżacji. Wybierając ją macie pewność, że w waszych mieszkaniach zagości niepowtarzalny produkt nie do podrobienia. Listwa oświetleniowa ścienna posiada w swojej budowie specjalne rowki, w które można zamontować taśmę LED.  W ten sposób wasze pomieszczenie będzie wyróżniało się dodatkowym źródłem światła emitującym z taśm LED.

Dlatego każdy, kto pragnie w praktyczny i oryginalny sposób dodać blasku swojej aranżacji, powinien bliżej przyjrzeć się takim ozdobom. Dodatkowo są one tanie, a ich montaż nie przynosi dodatkowych kosztów, bo bardzo łatwo można zrobić to samodzielnie!

Listwa oświetleniowa ścienna zastosowana na ścianie może służyć do stworzenia podziałów na ścianie na przykład:

  • część sypialniana;
  • część biurowa;
  • część kuchenna;

Pokój dzieckaPokój dziecięcy

Listwa oświetleniowa ścienna może być także zastosowana w pokoju dziecięcym. Coraz częściej służy do podziału na strefy na przykład chłopczyka i dziewczynki. Dzięki możliwości zastosowania w nim światła LED można spokojnie je włączyć na noc aby dziecko czuło się spokojnie i bezpiecznie.

Co warto wiedzieć o listwach?

Warto także wziąć pod uwagę fakt, że listwa oświetleniowa posiada wiele różnorodnych wzorów, które można dopasować do każdego pomieszczenia. Dzięki wielu rozmiarów można je świetnie dopasować do każdej powierzchni. Jeżeli nasze pomieszczenie jest duże warto zdecydować się na listwy o dużych rozmiarach jeżeli natomiast jest małe listwy również powinny być w mniejszych rozmiarach. 

Jeżeli jeszcze nie wiesz jakie dekory użyć dla swojej nieruchomości weź pod uwagę nowoczesne listwy oświetleniowe ścienne, które sprawią, że pomieszczenie stanie się eleganckie i znacznie bardziej funkcjonalne.

 

Promocje na listwy