Dlaczego sztukateria to najlepsze dekoracje?

  1. Tanie i solidnie wykonane
  2. Proste w montażu
  3. Podnoszą prestiż każdej nieruchomości

Gzyms

Gzyms świetnie wygląda w połączeniu z nowoczesną aranżacją. Jeżeli w Twoim mieszkaniu znajdują się wysokie, białe meble, możesz być pewny, że będzie to najbardziej unikatowa aranżacja ze wszystkich. Gzyms nie od dziś jest jednym z najchętniej wybieranych produktów. Wpływ na to ma fakt, że stosując go w pomieszczeniu, nadajesz dużą elegancje i niespotykane rozwiązania. Wszystkie gzymsy jakie są oferowane przez naszą firmę, wyróżniają się nieszablonowymi wzorami.

Gzyms to nie tylko dodatkowy dekor na ścianie. Stosując tę subtelną ozdobę możecie zakryć mankamenty ściany jak pęknięcia czy uszkodzenia. Ponadto z jego pomocą zakryjecie wystające kable, które są bardzo uciążliwe dla każdego.

Gdzie zastosować gzyms?Gzymsy

Gzyms świetnie będzie wyglądać w każdym pomieszczeniu. Nie ma znaczenia czy jest to salon, kuchnia czy łazienka. W dzisiejszych czasach możliwe jest zastosowanie go nawet w wilgotnych pomieszczeniach. Gwarantujemy, że nie ulegnie zniszczeniu i nie pojawi się na nim grzyb.

Nasze gzymsy mogą być także zainstalowane w pomieszczeniach, które są bardzo nasłonecznione. Nie stopią się jak to często bywa w przypadku tych plastikowych. Nie zżółkną ani się nie wypaczą. Ponadto jeżeli zamalujesz je na inny kolor, nie wyblakną.

Ponadto w naszej ofercie znajdziecie także gzymsy ze światłem LED, który sprawi, że Wasze pomieszczenie zmienią diametralnie wygląd.

Co nasza firma oferuje?

  • Dowóz do Klienta,
  • Załadunek produktów,
  • Rozładunek sztukaterii,

Wszystkie nasze produkty są doskonałej jakości i cechuje je duża wytrzymałość. Zamów próbkę gzymsów już dziś.

 

Promocje na listwy