Dlaczego sztukateria to najlepsze dekoracje?

  1. Tanie i solidnie wykonane
  2. Proste w montażu
  3. Podnoszą prestiż każdej nieruchomości

Listwy styropianowe dekoracyjne

Wiele osób właśnie w tym momencie zastanawia się nad remontem mieszkania. Jednak nie wie jak się do niego zabrać. Jedyne co pewne, powstaje duży bałagan i chaos. A być może do odmiany wnętrza potrzebne są Ci tylko listwy styropianowe dekoracyjne! Ich montaż jest tak prosty nie potrzebujesz do niego zbyt wielu rzeczy jak wyniesienie wszystkich mebli. Przy montażu listew styropianowych dekoracyjnych możesz jedynie przykryć je folią i odsunąć delikatnie ze ściany. Wszystkie nasze produkty wyróżniają się nowoczesnymi wzorami, które będą idealne dla każdego pomieszczenia.

Wpływ na wysoka jakość naszych produktów ma wysokiej jakości materiał z jakiego są pozyskiwane, czyli styropian. Zapewniamy, że do produkcji listew pracujemy tylko na nowoczesnych technologiach, które sprawią, że wszystkie nasze dekory pozyskiwane są z dużą szybkością. Czas oczekiwania na listwy styropianowe dekoracyjne jest krótki, przez co każdy z naszych Klientów może się nimi cieszyć "od zaraz".

Pomocne zastosowania

Wszystkie nasze produkty ułatwiają rozprowadzenie kabli. Dzięki rowkom jakie posiadają, możesz w naturalny sposób schować je aby uniknąć nadmiaru i kłębów przewodów. Bez niepotrzebnego kłucia w ścianie i robienia zamętu w całym domu. Listwy styropianowe dekoracyjne od wielu lat są używane nie tylko do domów jednorodzinnych czy mieszkań ale także, wielu innych nieruchomości jak hoteli, restauracji czy pensjonatów. Wiele architektów i projektantów wykorzystuje nasze dekory do urozmaiceń nowych wnętrz.

Nie ma znaczenia w jakim stylu jest Twoje mieszkanie. Zapewniamy, że wszystkie nasze dekory są doskonałe aby użyć ich w każdym miejscu w domu. Zapewniamy, że wszystkie listwy styropianowe dekoracyjne to wysokiej klasy elementy, które idealnie wpasują się w aranżacje w stylu skandynawskim czy tradycyjnym.

 

Promocje na listwy