Dlaczego sztukateria to najlepsze dekoracje?

  1. Tanie i solidnie wykonane
  2. Proste w montażu
  3. Podnoszą prestiż każdej nieruchomości

Małe i duże kuchnie

Jak wiecie kuchnie pełnią bardzo ważną role w każdym mieszkaniu. W jednych domach możemy spotkać się z dużymi kuchniami w innych zaś z małymi. Nie ma jednak to dużego znaczenia. Warto w nich zastosować styropianowe listwy dekoracyjne, które dzięki tak przepięknym wzorom i możliwościom sprawią, że listwy staną się przepięknymi dekorami w pomieszczeniach. Styropianowe listwy dekoracyjne zastosowanie na ścianie sprawią, że wygląd kuchni zmieni się diametralnie. 

Poniżej przedstawimy kilka propozycji, które pomogą wam w wyborze dekorów dla swojej kuchni.

Mała kuchnia

Jeżeli kuchnia w Twoim dDuża i mała kuchniaomu jest mała nie musisz się martwić! Małe kuchnie także posiadają klimat należy go tylko bardziej uwydatnić. Mała kuchnia powinna posiadać dużą zabudowę, w której pochowacie wszystkie produkty i narzędzia potrzebne w kuchni. W takiej kuchni styropianowe listwy dekoracyjne powinny znaleźć się w małym rozmiarze aby nie przytłoczyły wyglądu całego pomieszczenia.

Duża kuchnia

Właściciele dużych kuchni mają jednak większe pole do popisu. Dzięki dużej powierzchni mogą pozwolić sobie na styropianowe listwy dekoracyjne w nieco większych rozmiarach. W ten sposób możecie być pewni, że kuchnia nabierze nowego wyglądu dzięki któremu gotowanie obiadów okaże się najlepszym rozwiązaniem.

Kuchnia może być miejscem w mieszkaniu w którym panuje ład porządek. Wystarczy jedynie skupić się na kwestiach, które pomogą nam w utrzymaniu w niej czystości.

Promocje na listwy