Dlaczego sztukateria to najlepsze dekoracje?

  1. Tanie i solidnie wykonane
  2. Proste w montażu
  3. Podnoszą prestiż każdej nieruchomości

Listwy ozdobne sufitowe styropianowe

Przychodzi taki moment w życiu każdego człowieka, kiedy potrzebuje zmiany. Najczęściej objawia się to zmianą aranżacji wnętrza. Każdy z naszych pracowników świetnie to rozumie i wie co może okazać się pomocne. Listwy ozdobne sufitowe styropianowe sprawiają, że przestrzeń pomiędzy ścianą a sufitem staje się jednością. Doskonałe rozwiązania to tylko jeden z nielicznych zalet naszej firmy, jakie jesteśmy w stanie przedstawić naszym Klientom. Listwy ozdobne sufitowe styropianowe bez wątpienia nadają się do dużych pomieszczeń jak i tych nieco mniejszych. 

Nie łudźmy się, że zastosowanie jakichkolwiek listew odnowi wnętrze. Wybór tych dekorów musi być dobrze przemyślany. Jeżeli Twoje wnętrze jest wysokie i przestrzenne możesz pozwolić sobie na większej wielkości dekory. Jeżeli natomiast pomieszczenie jest małe, musisz skorzystać z tych mniejszych. Listwy ozdobne sufitowe styropianowe to nie tylko ozdoba ściany ale także pełnią role ramy od lustra i obrazów.  

Pomysł na kuchnie

Nasze produkty są wybierane bardzo często do centralnego miejsca w mieszkaniu czyli kuchni. Listwy ozdobne sufitowe styropianowe to od dawna najczęściej wybierany dekor na rynku ze względu na szybki montaż i wiele korzyści. Zastosowane w kuchni sprawia, że pomieszczenie optycznie się powiększy a ponadto nabierze nowoczesnego wyglądu.

Co oferujemy?

  • dowóz do Klienta;
  • samodzielne załadunek;
  • jak i rozładunek;

Listwy ozdobne sufitowe styropianowe to okazja dla każdego aby razem z pomocą naszych pracowników odkryć swoje wnętrze na nowo. Nasze elementy wykonane są z wysokiej jakości materiałów, których eksploatacja będzie trwała latami.

Promocje na listwy