Dlaczego sztukateria to najlepsze dekoracje?

  1. Tanie i solidnie wykonane
  2. Proste w montażu
  3. Podnoszą prestiż każdej nieruchomości

Listwy styropianowe sufitowe

Nowe pomieszczenia to nowe wyzwania. Tylko decydując się na odważne kroki, jesteśmy w stanie stworzyć coś czego nie ma nikt inny w domu. Dlatego listwy styropianowe sufitowe zaczynają być coraz częściej wybierane w zestawie z betonowymi sufitami. To najnowszy trend, który zdobywa oraz większą popularność. Listwy styropianowe sufitowe idealnie się sprawdzą w tak odważnych połączeniach. Ze względu na subtelne wzory, podkreślą betonowe sufity jak i ściany.

Decydując się na takie rozwiązania macie pewność, że wasze pomieszczenie nabierze nowoczesnego wyglądu. Wszystkie nasze produkty są wysokiej jakości i będą Wam sprzyjały nawet kilkadziesiąt lat. Listwy styropianowe sufitowe, to doskonała okazja na stworzenie indywidualnej aranżacji, dopasowanej do Twoich potrzeb.

Listwy i tapeta

Tapeta na ścianę, to produkt, który co parę lat powraca na rynek w nowym, odmienionym stylu. Jeżeli zdecydujesz się na jej montaż w pomieszczeniach, masz pewność, że będzie świetnie współgrała z listwami styropianowymi sufitowymi. Najczęściej spotykamy się z tapetą przyklejoną tylko do jednej ściany. Polecamy każdy jej róg, ozdobić listwami. W ten sposób uzyskacie głębie w przypadku tapety przedstawiającej przepiękny krajobraz.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

  • oferujemy fachową pomoc pracowników;
  • posiadamy szeroką ofertę wzorów;
  • mamy najlepsze ceny na rynku;
  • wysoka jakość produktów;

 

Promocje na listwy