Dlaczego sztukateria to najlepsze dekoracje?

  1. Tanie i solidnie wykonane
  2. Proste w montażu
  3. Podnoszą prestiż każdej nieruchomości

Listwy styropianowe

Listwy styropianowe najczęściej wykorzystywane są w nieruchomościach, które należą do użytku publicznego. Możemy je spotkać w restauracjach, hotelach czy pensjonatach ale także salach weselnych. Nie bez przyczyny są wybierane przez architektów wnętrz czy projektantów. Listwy styropianowe nadają wnętrzu eleganckiego wyglądu oraz charakteru. Wybierając tak doskonałe dekory, macie pewność, że wasze pomieszczenia nabiorą unikatowego wyglądu. 

Listwy styropianowe to od lat najczęściej wybierany element wystroju przez naszych Klientów. Ich subtelne kształty i nowoczesne wzory sprawią, że wpasują się w każdą aranżację. Zapewniamy, że doskonale współgrają z nowoczesnymi aranżacjami ale także tymi klasycznymi. Elegancja i szyk? To główne cechy jakie nabierze nieruchomość dzięki ich instalacji. 

Montaż listew

Wiele osób uważa, że potrzebuje przy tym firmy remontowej ponieważ ich montaż wcale nie przebiega tak łatwo. Nie jest to prawdą. Montaż listew styropianowych jest bardzo prosty. Oprócz podstawowych narzędzi i dobrego kleju, potrzeba także nieco chęci. Jeżeli chcesz samodzielnie przeprowadzić ich instalacje w domowym zaciszu, zapoznaj się z naszym poradnikiem. Zapewniamy, że z naszą małą pomocą bez problemu poradzisz sobie z ich montażem.

Czy listwy styropianowe można zainstalować w łazience?

Oczywiście, że tak. Listwy styropianowe można zamontować już w każdym wnętrzu. Nie ma znaczenia czy jest ono narażone na działanie wilgoci czy nie. Listwy styropianowe nie ulegną zniszczeniu przez działanie wilgoci. Zapewniamy, że każdy kto je posiada, jest w stanie to potwierdzić.  Wszystkie nasze produkty cechuje doskonała jakość.

Promocje na listwy