Dlaczego sztukateria to najlepsze dekoracje?

  1. Tanie i solidnie wykonane
  2. Proste w montażu
  3. Podnoszą prestiż każdej nieruchomości

Pomysłowy salon

Wybór dekorów do domu, może stać się prostym rozwiązaniem, jeżeli tylko weźmiemy pod uwagę kilka ważnych kwestii. Przede wszystkim w pierwszej kolejności powinniśmy zwrócić uwagę, na ożywienie wnętrza pewnymi dodatkami, które mogą występować na ścianie. Jednym z nich jest listwa styropianowa, która pełni bardzo ważną funkcję w pomieszczeniach. Nie bez przyczyny jest coraz częściej wybierana w salonie. Listwa styropianowa dzięki temu, że jest, wyprodukowana z najwyżej jakości materiałów może, okazać się najlepszym rozwiązaniem w naszych wnętrzach. Jeżeli nie wiesz jaki dekor wykorzystać w swoich pomieszczeniach, musisz wziąć pod uwagę zastosowanie listwy styropianowej.  

Warto jednak pamiętać, że w przypadku użycia jej w za dużej ilości, może spowodować same szkody dla pomieszczeń. Listwa styropianowa jest propozycją dla każdego, kto kocha niespotykane rozwiązania. 

Salon z pięknymi ścianamiListwa styropianowa

Polecamy wam zastosować w salonie listwę, tworząc przepiękne dekoracje ścienne. Można w ten sposób stworzyć konstrukcję, które będą przyciągały wzrok każdego przechodnia. Ponadto warto w nich zamontować ramki na zdjęcia bądź obrazy czy lustra, które optycznie powiększą całą przestrzeń. Warto wybrać swoje ulubione zdjęcia i podzielić się nimi w salonie. Listwy nie muszą być tylko zamontowane pomiędzy ścianą a sufitem, ale w każdym innym miejscu. Wiele osób decyduje się na ich instalacje również na powierzchni drewnianej jak meblościanki.  

Częste wyszukiwania:

#Listwa styropianowa

Promocje na listwy